Degvielas pārdošanas nodaļas konatkti

Degvielas pārdošanas nodaļas vadītājs Mob.tālr.: +371 29484593
Arnis Andrianovs e-pasts: arnis.andrianovs@virsia.lv
   
Biznesa attīstības vadītājs Mob.tālr.: +371 29401401
Lauris Kalve e-pasts: lauris.kalve@virsia.lv
   
Biznesa attīstības vadītājs Mob.tālr.: +371 26634465
Kaspars Meinuzs e-pasts: kaspars.meinuzs@virsia.lv
   
Klientu apkalpošana vadītājs (Rīga, Vidzeme, Zemgale) Mob.tālr.: +371 27853420
Dita Dance – Vuškāne e-pasts: dita.dance@virsia.lv  
   
Klientu apkalpošanas vadītājs (Rīga un Rīgas reģions) Mob.tālr.: +371 22047780
Artūrs Slišāns e-pasts: arturs.slisans@virsia.lv
   
Klientu apkalpošanas vadītājs (Vidzeme, Latgale) Mob.tālr.: +371 26687998
Normunds Mazūrs e-pasts: normunds.mazurs@virsia.lv
   
Klientu apkalpošanas vadītājs (Rīga, BP Routex degvielas kartes) Mob.tālr.: +371 20222313
Kārlis Eniņš e-pasts: karlis.enins@virsia.lv
   
Klientu apkalpošanas vadītājs (Kurzeme) Mob.tālr.: +371 20243231
Māris Grinbergs e-pasts: maris.grinbergs@virsia.lv
   
Klientu apkalpošanas vadītājs (Latgale) Mob.tālr.: +371 29269866
Edgars Ratnieks e-pasts: edgars.ratnieks@virsia.lv
   
Valsts un pašvaldību uzņēmumu iepirkumu konkursu speciāliste Mob.tālr.: +371  28640443
Sanita Glužina Tālr. Nr.:+371 67807500 Fakss:+37167807503
  e-pasts: sanita.gluzina@virsia.lv
Klientu attiecību vadītājs (degvielas vairumtirdzniecība, apkures degviela, bezakcīzes degviela) Mob.tālr.: +371 29226168
Andris Lankaronskis Tālr. Nr.:+371 67807500 Fakss:+37167807503
  andrisl@virsia.lv